Realme 12+ 5G sonunda küresel pazara geliyor!

Realme’nin 5G destekli yeni akıllı telefonu Realme 12+, çeşitli sertifikasyon platformlarından onay almaya devam ediyor. Son gelişmelere göre, bu cihaz Tayland’ın NBTC düzenleyici kurumu tarafından onaylandı. Realme 12 Pro serisinin 29 Ocak’ta küresel olarak piyasaya sürülmesi planlanırken, Realme 12+ 5G’nin de yakın zamanda piyasaya çıkması bekleniyor.

Realme 12+ 5G, NBTC sertifikasyonunda RMX3867 model numarasıyla listelenmiş. Bu hafta başlarında aynı cihaz, Malezya’nın SIRIM düzenleyici platformu tarafından da onaylandı. Geçmişte bu cihaz, Endonezya’nın TKDN ve SDPPI kurumları, FCC ve TÜV Rheinland tarafından da onay almıştı. Ayrıca, Çin’in 3C veritabanında gözüken RMX3867 model numaralı telefonun, Realme 12+ 5G’nin Çin varyantı olabileceği düşünülüyor.

Realme 12+ 5G sonunda küresel pazara geliyor!

Realme 12+ 5G‘nin özellikleriyle ilgili sızıntılara göre cihaz, ön tarafta 16 megapiksel bir kamera barındıracak. Arka panelinde ise 64 megapiksel ana kamera ve 8 megapiksel yardımcı lens bulunması bekleniyor. Cihazın 5.000mAh batarya kapasitesi ve 67W hızlı şarj özelliği olması öngörülüyor.

Realme 12+ 5G’nin Realme UI 5 tabanlı Android 14 işletim sistemiyle çalışması ve NFC bağlantı desteğine sahip olması bekleniyor. Cihazın diğer detayları henüz açıklanmadı. Bu yeni cihazın piyasaya çıkışı ve teknoloji dünyasında nasıl bir etki yaratacağını görmek için daha fazla bilgi bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir