Hafsanur Sancaktutan’la Sevgili Olduğu Söylenen Suskun Prens Kerem Bürsin Sonunda Dayanamadı

Yaptığı her açıklama ve her sosyal medya paylaşımı hayranları tarafından itinayla takip edilen Kerem Bürsin, katıldığı bir söyleşide uzun süredir sessiz kaldığı aşk dedikoduları hakkında açıklama yaptı. Bir süredir rol arkadaşı Hafsanur Sancaktutan ile aralarında yeni bir ilişki olduğu söylenen Bürsin, suskunluğunu bozdu ve ‘maalesef’ dedi.

Özellikle Güneşi Beklerken dizisindeki “Kerem” rolünden sonra büyük bir hayran kitlesi kazanan Kerem Bürsin, romantik komedilerin olmazsa olmaz isimlerinden biri.

Oyunculuk kariyerine yurt dışında başlayan 36 yaşındaki Bürsin, özellikle genç kızlarımızın yakından takip ettiği isimler arasında. Oyunculuğu bir yana dursun, sempatik tavırları ve yakışıklılığıyla gönülleri fethetti desek yeridir.

Hande Erçel’le birlikte yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisindeki “Serkan Bolat” karakteri ile resmen ikonikleşen Kerem Bürsin, ekranlara bu yıl yeni bir dizi ile dönmüştü.

Hatırlarsanız Sen Çal Kapımı dizisi herkes tarafından hayranlıkla izlenen bir yapım haline gelmişti. Özellikle Hande Erçel ve Kerem Bürsin arasındaki kimya seyirciyi çok etkilemişti. Ardından dizi aşkının gerçek olduğunu açıklamışlardı. Fakat ikilinin bir yıllık ilişkisi sona ermişti.

Uzun süredir hakkında pek çok isimle aşk iddiaları çıkan Kerem Bürsin, son olarak Yeditepe Üniversite’sinde katıldığı bir söyleşi öncesi basın mensuplarıyla sohbet etti.

Rol arkadaşı olduğu her isimle hakkında aşk iddiaları çıkan Kerem Bürsin bu konudaki sessizliğini sonunda bozdu ve açıklama yaptı.

Biliyorsunuz son olarak Hafsanur Sancaktutan ile “Ya Çok Seversen” dizisinde partner olmuşlardı.

13 bölüm boyunca süren dizinin çekimleri esnasında partnerlerin ne denli eğlendiğini sosyal medyada yaptıkları paylaşımlardan görmüştük.

Bu da son derece iyi anlaşan ikili arasında aşk dedikodularının çıkmasına sebebiyet vermişti.

Henüz dizi bitmemişken başlayan bu iddialara ikiliden hiçbir şekilde yanıt gelmemişti. Tabii bu sırada sosyal medya hesaplarından birbirleri ile paylaşım yapmaya devam ediyorlardı. İkilinin özellikle birbirlerine şaka yaptıkları anları kayda almaları çok konuşulmuştu.

Dizideki sahneleri de hayranlarını bir hayli etkilemişti. Uzun süredir Hafsanur Sancaktutan’la yeni bir ilişkiye başladığı söylentileri dolaşan Kerem Bürsin sonunda sessizliğini bozdu.

Basın mensupları kendisine yine böyle bir durum olup olmadığını sorunca. ‘Hiç öyle bir şey yok. Hafsanur yakın arkadaşım, çok seviyorum.’ cevabını verdi.

Ardından “Maalesef bir erkekle bir kadın yan yana gelince hemen ilişki damgası vurmaya hazır bir milletiz” diyerek çıkan haberlere sitem etti.

Bürsin’in bu açıklamaları akıllara geçtiğimiz yıllarda Hande Erçel’le aşk iddialarını yalanladıkları ve ‘arkadaşız’ ifadeleri kullandıkları dönemleri hatırlattı.

Diğer bir yandan sosyal medya hesabındaki paylaşımlarına yönelik konuşan ünlü oyuncu, “Bence sosyal medya insan psikolojisini çok altüst eden bir şey.” dedi.

‘Kullanmak mecburiyetinde kalıyorum. Bence sosyal medya insan psikolojisini çok altüst eden bir şey. Gençlere de açıkçası bir faydası olduğunu düşünmüyorum. Çok yüzeyselleştirdi hepimizi.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir