‘Gelinim Mutfakta’nın Sunucusu Nursel Ergin, Boşandığı Eski Eşi Murat Akyer ile Sarmaş Dolaş Görüntülendi!

‘Gelinim Mutfakta’ yarışma programının sunucusu Nursel Ergin, 2017 yılında nikah masasına oturduğu Murat Akyer ile 6 ay önce boşanmıştı. Eski eşler Şevval Sam’ın konserinde yeniden bir arada görüntülendiler.

Olayın detaylarına brlikte bakalım.

Kaynak: https://www.snobmagazin.com/unlu-sunu…

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen gündüz kuşağı yarışma programı ‘Gelinim Mutfakta’nın sunuculuğunu Nursel Ergin üstleniyor.

‘Var Mısın Yok Musun? yarışmasıyla ünlenen sonrasında sunuculuğa adım atan Nursel Ergin, sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isimlerden.

Aynı zamanda özel hayatıyla da zaman zaman konuşulan ünlü sunucu 2017 yılında Murat Akyer ile dünyaevine girmişti.

Geçtiğimiz yaz aylarında ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla boşandığını açıklamıştı.

Açıklamasında şu sözlere yer vermişti: “Maalesef sizin sevineceğiniz gibi konuştuğunuz gibi olaylar yaşanmadı. Ne Murat, ne ben birbirimizi üzmedik. Ülkede daha önemli meseleler varken bence murat ve Nursel’i bu kadar kafaya takmayın. İzninizi isteyip süreci kendi içimizde yaşayalım?”

Kısa süren ayrılığın ardından eski çiftler yeniden bir araya geldi. Şevval Sam’ın sahne aldığı Bilyoner’in 20. yıl kutlamasında sarmaş dolaş görüntülendiler.

SNOB Magazin’in haberine göre Nursel Ergin: “İki ay önce barıştık. Daha fazla birbirimizin hasretine dayanamadık. Şimdilik çok güzel gidiyor. Yeniden evlilik neden olmasın?” dedi.

İşte o görüntüler?

Siz bu çifti yakıştırıyor musunuz? Yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir